Количка 0
0,00 лв.

Въпросите на децата и как да им отговаряме

На въпросите на родителите и децата "отговаря" авторката в книгата, изцяло посветена на темата за детските въпроси във възрастта от 2 до 10 години.



Не е наличен

Защо децата ни задават толкова много въпроси?
Как да ги разбираме истински?
Как да им отговаряме адекватно според възрастта на детето?
Защо въпросите и отговорите са толкова важни за изграждането на истинска връзка между родители и деца?



Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Въпросите на децата и как да им отговаряме
Вашият рейтинг

Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди, Еконт и BoxNow за България, и от Български пощи за чужбина.

  • За поръчки под 30 , стойността на доставката е фиксирана на 3,06
  • За поръчки с BOX NOW доставката е 1,72
  • За поръчки на обща стойност над 30  доставката е безплатна.
  • За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
  • За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.
Свързани продукти