Това не е краят на книгите - луксозно издание
- Автор: Умберто Еко
 
- Издател: Ентусиаст
 
Еко и Карире ви канят на разговор за книгите, писателите и философията
„Това не е краят на книгите“ е забележително издание – синтез на потенциала на двама съвременни интелектуалци (Еко и Кариер), притежаващи уникална обща култура и способност да я интерпретират като боравят с огромна по обем многостранна информация, както и ведра, оптимистична и енергична битка за бъдещето на книгата.
- Превод от френски: Силвия Колева;
 - Отговорен редактор: Петя К. Димитрова;
 - Научен редактор: доц. д-р Милена Цветкова;
 - Дизайн на корицата: Яна Аргиропулос;
 - Коректор: Цвета Нинкова;
 - Предпечат: Яна Аргиропулос.
 
Във време на пазарни войни за облика на писаното слово трима мъдри мъже се забавляват
Авторите водят многочасов разговор за книгите и писателите – от Омир, Еврипид, Софокъл и Платон до Кафка и съвременните европейски и американски философи. Творчеството им, идеите, куриозите и парадоксите от живота им се интерпретират с изключително майсторство и размах. А коментарите на реалии от последните 20 години като интернет, компютърни програми, електронни книги са професионални и много любопитни.
Обединили тройна доза ерудиция и остроумие, журналистът Жан-Филип дьо Тонак, Умберто Еко и Жан-Клод Кариер ни канят на разговор за миналото, настоящето и бъдещето на книгите от хартия.
- Писал ли е Христос?
 - Коя е една от най-опасните книги на света?
 - Кой е първият автор?
 - Кой е първият, който е писал за пари?
 - Кой е първият издател?
 - Кога автори на книги са скандирали „Долу книгите!“?
 - Кои са „разрушителите“ или „трошачите“ на книги?
 - Какво не са предсказали фантастите?
 















Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди, Еконт и BoxNow за България, и от Български пощи за чужбина.
- За поръчки под 50 лв., стойността на доставката е фиксирана на 5,99 лв.
 - За поръчки с BOX NOW доставката е 3,36 лв.
 - За поръчки на обща стойност над 50 лв. доставката е безплатна.
 - За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
 - За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.
 
                        За Автора
Умберто Еко -
В продължение на години италианският белетрист, есеист, философ и културолог Умберто Еко (1932-2016) списва рубриката „Бустина ди Минерва“ във вестник „Еспресо“. Всяка седмица очарова читателите с прочутата си разказваческа дарба и умението да поднася по оригинален и неповторим начин наглед банални, делнични случки и преживелици. И по мнението на мнозина критици създава специфичен жанр, който трудно може да бъде имитиран.
| Автор | Умберто Еко, Жан-Клод Кариер | 
|---|---|
| Издателство | Ентусиаст | 
| ISBN | 9786191644544 | 
| Година на издаване | 2022 | 
| Корица | Твърда | 
| Страници | 368 | 
| Формат | 14x21 | 
| Език | Български |