Facebook Pixel
Количка 0
0,00 лв.

Към една планина в Тибет

Този прекрасен пътепис е съчетание между дарбата на Колин Таброн да общува с хората и силата и красотата на прозата му. Той се среща с жители на уединени селца и с монаси в далечни манастири; разказва истории за изгнаници и чудати изследователи от Запада.



В новата си книга "Към една планина в Тибет" Колин Таброн пътува до Тибет и поема по пътя на поклонниците към Кайлаш – най-свещената планина на планетата, почитана от една пета от човечеството, но рядко посещавана от хора от западния свят. Будисти и индуисти от векове обикалят подножието й, но стръмните й склонове са неприкосновени и никой никога не се е изкачвал до върха й. Таброн осъществява тази експедиция малко след смъртта на майка си и трудният преход през скали, езера и далечни манастири е може би една от най-личните и поетични негови книги досега.



Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Към една планина в Тибет
Вашият рейтинг

Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди и Еконт за България, и от Български пощи за чужбина.

  • За поръчки под 50 лв., стойността на доставката е фиксирана на 4.99 лв.
  • За поръчки на обща стойност над 50 лв. доставката е безплатна.
  • За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
  • За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.
Свързани продукти
Сенки по пътя на коприната
Колин Таброн
Вакон
рейтинг:
1%
18,00 лв.
В Сибир
Колин Таброн
Вакон
рейтинг:
1%
16,00 лв.
Йерусалим
Колин Таброн
Вакон
рейтинг:
1%
18,00 лв.
Изгубеното сърце на Азия
Колин Таброн
Вакон
рейтинг:
1%
22,00 лв.
Река Амур: Между Русия и Китай
Колин Таброн
Вакон
рейтинг:
1%
20,00 лв.