Количка 0
0,00 лв.

Искам всичко да знам - Защо са построени пирамидите?

Не е наличен
Нил - величествената река, която като течно злато се разлива по дължината на древен Египет, мие с ленивите си води основите на едни от най-грандиозните и загадъчни постройки на Земята - ПИРАМИДИТЕ. Те, също като миди, пазещи ревниво бисери в пазвите си, вълнуват учените с множество въпроси за предназначението и построяването си.
Сенки на страховити мумии и древни животни се мярват по белите им каменни стени... За какво ли разказват те? Какви ли приказни истории знаят? Ако сте любопитни тази енциклопедия ще разгърне плаща на времето и ще ви разкаже историята на древен Египет.


Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Искам всичко да знам - Защо са построени пирамидите?
Вашият рейтинг

Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди, Еконт и BoxNow за България, и от Български пощи за чужбина.

  • За поръчки под 30 , стойността на доставката е фиксирана на 3,06
  • За поръчки с BOX NOW доставката е 1,72
  • За поръчки на обща стойност над 30  доставката е безплатна.
  • За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
  • За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.
Свързани продукти
Искам всичко да знам: Защо дърветата имат листа?
Прес
рейтинг:
1%
2,56 €
5,01 лв.