Има дни в живота на всеки човек, по различни, специални и незабравими. Те са като съдбоносни знаци, трасиращи пътя в живота. Предварително не знаем нищо за тях - нито кога, нито дали въобще ще дойдат. Подготвяме се за нещо, желаем го и се надяваме, но то настъпва внезапно, без предупреждение. Така идва Денят, който си искал, очаквал, и за който си се борил и живял. Точно девет такива дни, случили се, осъзнати и разказани от първо лице, са в основата на повествованието в тази книга.
Георги Зарев, с псевдоним Жорж Писателя, е роден в София. Завършва висше техническо образование и започва работа като проектант, по късно и като член на експертен съвет. След промените работи във френската фирма „Шнайдер Груп”. След 2000 г. участва в енергийната модернизация на страната. Съавтор и редактор е на антологията „Хроники от един фирмен живот“ – 2015 г. През 2018 г. е публикуван първия му роман – „Проектантът“, а през 2020г.и вторият – „Инженерът“. Женен е, има син и две внучки.
Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди, Еконт и BoxNow за България, и от Български пощи за чужбина.
- За поръчки под 50 лв., стойността на доставката е фиксирана на 5,99 лв.
 - За поръчки с BOX NOW доставката е 3,36 лв.
 - За поръчки на обща стойност над 50 лв. доставката е безплатна.
 - За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
 - За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.
 
| Автор | Георги Зарев | 
|---|---|
| Издателство | Слънце | 
| ISBN | 9789547422872 | 
| Година на издаване | 2023 | 
| Корица | мека | 
| Страници | 560 | 
| Формат | 14x21 | 
| Език | български |