Facebook Pixel
Количка 0
0,00 лв.

Bully (Fall Away)

SKU
9780349405933


рейтинг:
100 % of 100
24,90 лв.

For fans of Abbi Glines and Colleen Hoover comes the next big name in New Adult romance



My name is Tate.

He doesn't call me that, though. He would never refer to me by a friendly nickname. No, he'll barely even speak to me. But he still won't leave me alone.

We were best friends once. Then he turned on me and made it his mission to ruin my life. I've been humiliated, shut out, and gossiped about all through high school. His pranks and rumors got worse as time wore on, and I made myself sick trying to stay out of his way. I even went to France for a year, just to avoid him.

But I'm done hiding from him now, and there's no way in hell I'll allow him to ruin another year. He might not have changed, but I have. It's time to fight back.



Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Bully (Fall Away)
Вашият рейтинг

Поръчките от Онлайн книжарница Ciela.com се доставят от Спиди, Еконт и BoxNow за България, и от Български пощи за чужбина.

  • За поръчки под 50 лв., стойността на доставката е фиксирана на 5,99 лв.
  • За поръчки с BOX NOW доставката е 3,99 лв.
  • За поръчки на обща стойност над 50 лв. доставката е безплатна.
  • За чужбина доставката се изчислява според тарифите на Български пощи, и зависи от избраната държавата, броя, големината и теглото на поръчаните продукти. Крайната стойност се визуализира, преди завършване на поръчката.
  • За поръчка на правен софутер няма доставка. Получавате потребителско име и парола по предоставен имейл след потвърдено заплащане.
Свързани продукти
Пънк 57
Пенелъпи Дъглас
Сиела
рейтинг:
95%
17,90 лв.
Скривалището - книга 2
Пенелъпи Дъглас
Сиела
рейтинг:
79%
19,90 лв.
Рожденичката
Пенелъпи Дъглас
Сиела
рейтинг:
88%
19,90 лв.
Е-книга
Е-книга Пънк 57
Пенелъпи Дъглас
Сиела
рейтинг:
100%
13,90 лв.
Misconduct
Penelope Douglas
Little, Brown Book Group
рейтинг:
1%
24,90 лв.